Ben Kimim? Hakkımda

Biraz da Ben ;

1979 yılında İstanbul’da doğdum. Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme  bölümünü okuduktan sonra, Marmara Üniversitesi Muhasebe Finans Bölümünde Yüksek Lisansımı tamamladım. 

Fotoğrafçılık hikayem, 1999 yılında, bir sokak satıcısından satın aldığım Zenit marka  makine ile başladı. 2008 yılı bankacılık kariyerim sırasında,  Garanti Bankası fotoğrafçılık kulübünde fotoğrafçılık eğitimleri aldım.  
Fotoğrafçılığa olan merakım ve seyahat tutkum birleşince; dünyadaki bir çok ülkeyi  gezme ve fotoğraf çekme imkanı buldum. Her çektiğim fotoğraf hayatıma yeni bir bakış açısı kazandırırken; bu alanda ilerlemem için bana daha çok  ilham verdi. 
 
 
 
2018 yılından itibaren yaşadığım Bodrum’da, TFSF üyesi olan  Bodfad’ın  (Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği )  aktif üyesi olarak, belgesel ve  festival çekimleri projelerinde çalıştım. Gelişen teknolojinin, fotoğrafçılık hobimi ve ekipmanlarımı da geliştirmesiyle beraber,  öğrenme alanımda genişledi. Fotoğrafçılık için kullanılan özel programlar, video çekimleri, dron kullanımı gibi alanlarda da kendimi geliştirmeye başladım.   
 
Fotoğraf çekimi,  video içerik üretimi  ve dron çekimleri konusunda yaratıcı sunumlarımı sayfamda görebilirsiniz.
 
Objektifin arkasından bakarken benim gördüğüm muhteşem dünyayı, sizinle  paylaşmak ve size de  oradaymışsınız hissini yaşatmak istiyorum.
 
Birlikte Yol Alalım..

mekanlar stüdyom

Ev ve sokaklar benim için birer  doğal stüdyo. 

nasıl düzenliyorum?
fotoğraf işleme ve düzenleme !

Fotoğrafın çekim aşaması kadar önemli olan diğer bir detay  da fotoğrafın düzenlenmesi ve işlenmesi aşamalarıdır. İleri ki zamanlarda bu konular hakkında hazırlayacağım atölye çalışmalarım ve yazılarım ile bu konuları anlatacağım. Işık, fotoğraf çekim teknikleri, yemek fotoğrafçılığı, fotoğraf işleme programları, video içerik üretimi, video işleme programları, drone çekimleri ve bunun gibi konularda iletişim kısmı üzerindeki iletişim bilgilerimden, benimle iletişim kurabilirsiniz. 

fotoğraf işleme
fotoğraf düzenleme teknikleri

Geri Dön Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.